fbpx

Ile kosztuje wydanie książki

Każda książka jest inna i wymaga innej pracy. Zatem kwoty mogą się różnić w zależności od tego, jak duża jest książka oraz jak jest wydawana. W naszej podstawowej ofercie proponujemy kompromis, dzięki któremu wydając swoje dzieło nie ryzykujesz fortuny, ale jednocześnie wypuszczasz w świat dobrze opracowane wydawnictwo.

Większość zamówień, które realizuje Pan Wydawca, mieści się w kwocie od 3000 do 5000 złotych. Obejmuje ona realizację całego procesu wydawniczego. Płatność jest podzielona na trzy części.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby poznać szczegóły naszej propozycji. Wystarczy podać liczbę znaków ze spacjami, a przyślemy Ci dokładną ofertę. 

Księgarnia

Szczegółowa propozycja już w pierwszej wiadomości!

Co zawiera wycena

Koszt wydania książki

Kompleksowo zrealizujemy cały proces wydawniczy: korekta, opracowanie graficzne i skład, projekt okładki, przygotowanie do druku i wersji elektronicznej. Wprowadzimy książkę do sprzedaży w sklepach internetowych i księgarniach w całej Polsce.

Propozycje dodatkowe

Wiemy, że potrzeby są różne. Jeśli będziesz potrzebował dokładnej pracy nad swoim tekstem, to zaproponujemy profesjonalną redakcję. Jeśli brakuje Ci ilustracji, to stworzymy je dla Ciebie. Interesuje Cię aktywne promowanie swojego dzieła - pomożemy w skutecznym marketingu.

Twój plan finansowy

Ile zarobię na jednym egzemplarzu? Kiedy inwestycja się zwróci? Ile będzie kosztował egzemplarz mojej książki? Na te pytania znajdziesz odpowiedź już w pierwszej wiadomości. Pamiętaj jednak, że nie jest to propozycja ostateczna i na Twoje życzenie możemy te kwoty korygować.

Formularz wyceny

Skontaktuj się