Ile kosztuje wydanie książki

Każda książka jest inna i wymaga innej pracy. Zatem kwoty mogą się różnić w zależności od tego, jak duża jest książka oraz jak jest wydawana. W naszej podstawowej ofercie proponujemy kompromis, dzięki któremu wydając swoje dzieło autor nie ryzykuje fortuny, ale jednocześnie wypuszcza w świat dobrze opracowane wydawnictwo.

Wiele zleceń, które realizuje Pan Wydawca, mieści się w kwocie od 4000 do 6000 zł. Cena ta obejmuje realizację całego procesu wydawniczego. Płatność jest podzielona na trzy części.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby poznać szczegóły naszej propozycji. Wystarczy podać objętość książki (liczbę znaków ze spacjami), a przyślemy Ci dokładną ofertę. 

Księgarnia

Uzyskaj szczegółową propozycję.

Co zawiera wycena

Koszt wydania książki

Kompleksowo zrealizujemy cały proces pracy nad książką: korekta, opracowanie graficzne i skład, projekt okładki, przygotowanie do druku i wersji elektronicznej, druk początkowego nakładu i egzemplarzy autorskich. Wprowadzimy książkę do sprzedaży w sklepach internetowych i księgarniach w całej Polsce.

Propozycje dodatkowe

Wiemy, że potrzeby są różne. Jeśli będziesz potrzebował dokładnej pracy nad swoim tekstem, to zaproponujemy profesjonalną redakcję. Jeśli brakuje Ci ilustracji, to stworzymy je dla Ciebie. Interesuje Cię aktywne promowanie swojego dzieła - pomożemy w skutecznym marketingu.

Twój plan finansowy

Jaki jest koszt wydania książki? Ile zarobię na jednym egzemplarzu? Kiedy inwestycja się zwróci? Ile będzie kosztował egzemplarz mojej książki? Na te pytania znajdziesz odpowiedź już w naszej wycenie. Pamiętaj jednak, że nie jest to propozycja ostateczna i na Twoje życzenie zawsze możemy te kwoty korygować.

Formularz wyceny

Skontaktuj się

2019–2022 © Pan Wydawca sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-855), przy ul. Wały Piastowskie 1/1508, NIP 5833359472, KRS 0000791050. Wszelkie prawa zastrzeżone.