fbpx

Doświadczeni pasjonaci

Pan Wydawca

Każdy z nas pracował nad setkami wydawnictw książkowych. Każdy jest ekspertem w swojej dziedzinie. 

Wszyscy kochamy książki – zarówno czytać, jak i tworzyć. Dla nas nie ma lepszego zajęcia, bo obcowanie z książką to czysta przyjemność, a proces wydawniczy – od pliku na dysku komputera do gotowej książki – niezmiennie wydaje się fascynujący.

Magdalena Misuno

Magdalena Misuno

Koordynator wydawniczy

Prowadzi własne wydawnictwo od 2009 r. Wcześniej zajmowała się korektą i redakcją książek oraz czasopism. Ukończyła podyplomowe studium edytorstwa współczesnego oraz studia polityki wydawniczej i księgarstwa w Warszawie.

Tadeusz Bisewski

Tadeusz Bisewski

Prezes zarządu

Absolwent polonistyki na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie ukończył specjalizację edytorską. Pierwsze kroki zawodowe stawiał w Wydawnictwie Akademii Morskiej, następnie pracował w wielu innych, dzięki czemu poznał każdy etap cyklu wydawniczego.

Urszula Poszumska

Urszula Poszumska

Korekta

Ukończyła dziennikarstwo i europeistykę na Uniwersytecie Wrocławskim, a także finanse w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Od 2017 roku zajmuje się copywritingiem, tłumaczeniami, korektą i redakcją tekstów.

Adam Kamiński

Adam Kamiński

Skład, opracowanie graficzne

Lubi książki: czytać, pisać, projektować, składać. Ukończył edytorstwo. Autor licznych projektów dla Uniwersytetu Gdańskiego, Gdyńskiej Szkoły Filmowej, Gdyńskiego Centrum Kultury. 

Aleksandra Koleśniak

Aleksandra Koleśniak

Projekty okładek, skład

Ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku ze specjalizacją projektowania książek. Kierunek ten obrała z połączenia pasji do literatury oraz typografii. Zajmuje się grafiką oraz ilustracją, współpracowała z licznymi wydawnictwami i studiami graficznymi.

Wyceń swoją książkę

Skontaktuj się